HAKKIMIZDA

YILMAZ EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK

Yılmaz Evden Eve Nakliyat 2002 yılından beridir taşımacılık sektöründe önde gelen bir firma olarak öncelikle Uşak ilinde kurulmuş olup 18 yıllık tecrübesiyle günümüzde Türkiye de 81 il 925 ilçe ve 34367 köyde faaliyet göstererek

NEDEN EVDEN EVE NAKLİYAT?

Ofis taşımacılığında nakliye işlemlerinin daha hızlı olması adına, tüm ofis odalarını birer birer ambalajlayarak araçlara istiflemekteyiz. Aynı zamanda ofis mobilyalarının de-monte işlemleri de uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Aynı zamanda ofis mobilyalarının de-monte işlemleri de uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Ofis nakliyesi oldukça zor olan nakliye alanlarından biridir. Dolayısı ile de her zaman konusunda uzman nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Ofis nakliyesinde ilk olarak eksper hizmetimizi sunmaktayız ve eksperimiz taşınacak olan eşyaların analizini yaparak nasıl bir taşınma planı olması gerektiğini belirlemektedir. Daha sonrasında taşınma günü belirlenerek nakliye işlemleri başlamaktadır. Yeni ofisinizin yerleşim planına göre hiyerarşik bir planlama şarttır. Aksi bir durumda yeni ofisinizin yeni deponuzdan çokta bir farkı olmadığını nakliye firması çıktığında çok iyi anlamış olacaksınız. Profesyonel bir ekspertiz çalışması, tecrübeli personel yapısı, çağdaş taşımacılık standartlarımızla binlerce ofis taşıdık. Ekonomik fiyat politikamız, verdiğimiz bilimsel hizmetin yanında bizi tercih etmek için çok küçük bir sebep. Başarılı bir yönetici için bütçenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. O yüzden ofis taşımacılığı hizmetimizde patronlarla savaşmayan bir politika izlemeyi tercih ediyoruz. Bizi arayın. Hatta ücretsiz ekspertiz hizmetimizi hemen talep edin. Tanışalım.
Villa Taşımacılığı hizmeti veren firmamız eşya taşımacılığı alanında uzun yıllar hizmet vermiştir. Yılların verdiği nakliyat tecrübemiz ile Villa Taşımacılığı sektöründe uzun yıllar hizmet vererek en kaliteli eşya taşıma hizmetini sunmuştur. Villa Taşımacılığı hizmeti denildiğinde eşyalarınızın bir adresten alınıp farklı bir adrese gönderilmesi gibi basit bir iş tanımı değildir. Sigortalı Nakliyat Villa Taşımacılığı hizmetimizde Sigortalı eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Sigortalı eşya taşıma sayesinde eşyalarınız taşınırken istem dışı hasar, kırılma, yolda nakliye aracının kaza geçirmesi eşyalarınızın bu nedenle hasar alması, yada araçta yangın çıkması gibi durumlar ve aksiliklerde tüm eşyalarınız Türkiye'nin önde gelen sigorta kurumları aracılığı ile sigortalanır. Bu gibi risk durumlarında eşyalarınızın güvence altında olması sağlanır. Villa Taşımacılığı - Hizmet Farkımız Üzerinde titizlikle çalışılması gereken detay ve en çok dikkat gerektiren işler arasındadır. Çünkü emek vererek satın aldığınız eşyalarınızın en özverili şekilde taşınması çok önemlidir. Eşyamız gibi taşıyarak en titiz şekilde taşımaktayız. Kurumsal marka kimliği ile yılların verdiği Villa Taşımacılığı tecrübesi sayesinde bugüne kadar sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Katılacağınız fuar, seminer veya tanıtım organizasyonları sonrası Nakliyat firması olarak fuar organizasyonları sonrasında siz değerli müşterilerimizin her türlü etkinlik sonrası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Taşımacılık şirketi olarak katılacağınız etkinliklerin bitiminde kaliteli ve güvenilir olarak tam zamanında deneyimli eleman kadrosu ve son model araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. Yılmaz evden eve nakliyat Bilindiği üzere bu tür organizasyon etkilikleri zamanın kısıtlı oluşundan dolayı gerçekleştirildiğinden ve bir o kadar zor olarak gerçekleştirildiğinden fuar lojistik taşımacılığı deneyim ve güven gerektiren bir hizmet alanı olmuştur. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel çözümler sayesinde güvenilir, hızlı ve kaliteli olarak Türkiye il sınırları genelinde fuar organizasyonlarının taşımacılık işlerini yapmaktayız. Neden fuar taşımacılığı için bizi tercih etmelisiniz? - Son model taşıma araç filosu ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehir dışı taşımacılık - Fuar alanında eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve teslimat hizmetleri - Fuar organizasyonu teşvik iadesi belgelerinin verilmesi - Fuar taşımacılık danışmanlık hizmetleri entegre çözümlemeler - Deneyimli personel kadrosu Fuar taşımacılık ve diğer özel projelerinizde 20 yılın vermiş olduğu deneyim ve uzmanlık ile sizlere hizmet verilmektedir. Son model taşıma araç filolarımız ve Türkiye genelinin her yerinde kaliteli hizmet ağı çözümlerimizle başarılı, ekonomik, kaliteli taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hizmet Verdiğimiz İller

Taşınma işini dert etmeyin Yılmaz Evden Eve Nakliyat Türkiyenin 81 ili, 925 İlçesi ve 34.367 köyünde eşyalarınızı Profesyonel bir şekilde bir adresten diğer adrese Uygun fiyatlı, Hızlı, Sigortalı ve Güvenilir taşıma işini yapar.Size sadece huzurlu bir yolculuk kalır.

7/24 Ulaşım

Şirketimize siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına, Taşınmayı bir fobi olmaktan çıkartıp sizlerin daha mutlu olabilmesi adına Yılın her ayı, ay'ın her haftası, haftanın her günü, günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hızlı Taşıma

2019 yılında şirketimiz 9672 farklı noktadan farklı noktaya sıfır hata ile hızlı bir şekilde evden eve taşımacılık hizmetini yerine getirmiştir. siz sadece evinizi ayarlayın günlerce taşıma işi beklemeyin biz evinizi hızlı bir şekilde taşırız Bu Gurur Bize Yeter. Çünkü biz siz mutlu olunca güzeliz.

Sizin Eşyanız Bizim Eşyamızdan Daha Değerlidir.

Tıkla Ara